شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ -
- 14 Dec 2019
15 ربيع الثاني 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
ملاقات با موسوی و رهنورد؛ میرحسین مستند صداوسیما را دیده است
 جرس: دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد که هفته گذشته نتوانسته بودند والدین خود را ببیند این هفته با پدرو مادر خود دیدار کردند.  

 

به گزارش سایت کلمه، این دیدار همچون موارد قبل در حضور ماموران و در خانه امن کنار خانه مهندس موسوی اما در فضایی آرام برگزار شد.

 

ماموران در ملاقات ۱۱ روز پیش قول برقراری تماس تلفنی داده بودند که این وعده در هفته گذشته علاوه بر نبود ملاقات عملی نشد. آنها گفته اند نبودن مامور باعث تاخیر در ملاقات و برقرار نشدن تماس تلفنی شده است. دختران موسوی‌ و رهنورد می‌گویند تماس تلفنی در طول هفته که خانواده از والدین خود بی خبر هستند با توجه به وضعیت جسمی آنها ونگرانی و بی خبری از پدر و مادر برایشان ضروری است.

 

از ملاقات این هفته همچنین گزارش شده است که میرحسین موسوی گزارش‌ توهین آمیز و هتاکانه تلوزیون ضرغامی را دیده است.

 

هفته گذشته صدا و سیما در حالی که امکان کوچکترین اظهار نظر و دفاع از میرحسین موسوی و مهدی کروبی با زندانی کردن و ممنوعیت های فراوان سلب شده است در اقدامی ناجوانمردانه گزارشی یکسویه و کذب و سراسر توهین علیه آنان پخش کرد.

 

 

معاینات پزشکی امروز در یک مرکز پزشکی

 

همچنین با توجه به نوسان فشار خون دکتر رهنورد وبا توجه به توصیه پزشک متخصص و معتمد، قول بررسی وضعیت پزشکی مهندس موسوی و دکتر رهنورد به فرزندان داده شده بود که بنا به خبر رسیده امروز هردو یار محصور با حضور در یک مرکز پزشکی مورد بررسی قرار گرفتند. حال مهندس موسوی و دکتر رهنورد خوب گزارش شده اگرچه هردو براساس مشکلاتی که دارند باید تحت مراقبت پزشکی باشند. 

ارسال به :