چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ -
- 25 Apr 2018
09 شعبان 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
ابراز یاس نقدی از توبه رهبران جنبش سبز
 جرس: رئیس سازمان بسیج مستضعفین ناامیدی خود را از آن چه "توبه سران فتنه" خواند ابراز کرد و مدعی  شد: محاکمه سران فتنه همچنان از مطالبات نیروهای ارزشی و جانبازان فتنه و مردم انقلابی ایران است و ما منتظریم که این افراد در محاکم قانونی محاکمه شوند.  

 

به گزارش جرس با گذشت نزدیک به  پنج سال از آغاز جنبش سبز و سه سال‌ونیم از حصر غیرقانونی رهبران آن، عاملان و هواداران کودتای انتخاباتی 88 از ایستادگی موسوی، کروبی و رهنورد بر سر مواضع قبلی‌‌شان عصبانی هستند. رهبران جنبش سبز بارها خواست خود را برای محاکمه علنی اعلام کرده‌اند اما حصر آن‌ها بدون هیچ حکم قضایی و محمل قانونی ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار نقدی در دیدار با جمعی از جانبازان جنگ و همچنین "جانبازان مدافع حریم ولایت در جریان فتنه 88"، ابراز نظر کرد: سران فتنه نه تنها مدیون امام، شهدا، انقلاب اسلامی، ملت ایران و به خصوص شهدا و جانبازان فتنه هستند بلکه حتی مدیون کشتگان و مجروحین آشوبگر فتنه هم هستند، چرا که با شعارهای دروغین این افراد را فریب دادند و با تحریک احساسات، آنها را به مقابله با نظام واداشتند.

وی با اعلام این که از "توبه سران فتنه مأیوس هستیم"، ادامه داد: گرچه این افراد همچنان توبه نکرده اند و از اینکه توفیق توبه راستین نیز نصیب آنها شود مأیوس هستیم، اما از خدا می خواهیم تا همه گمراهان را هدایت کند.

 

ارسال به :