شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ -
- 16 Nov 2019
17 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
احمدی‌مقدم: با افرادی که شئون ماه رمضان را رعایت نمی‌کنند برخورد قاطع خواهیم کرد
جرس:  فرمانده کل نیروی انتظامی هشدار داد با کسانی که در ماه رمضان "شئون" را رعایت نکنند، شدیدا برخورد خواهد شد.

 

به گزارش فارس، فرمانده نیروی انتظامی همچنین درباره حادثه تروریستی ثلاث‌باباجانی در نقطه مرزی استان کرمانشاه که منجر به شهادت سه مامور نیروی انتظامی شد، گفت: در تعقیب اشرار هستیم.

 

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی‌مقدم ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: یک میلیون و ۳۲۵ هزار معتاد در ایران وجود دارد و با احتساب خانواده‌هایشان ۶ میلیون ایرانی درگیر اعتیاد هستند و علل بیشتر جرایم مواد مخدر است.

 

وی با اشاره به اینکه در امر مبارزه با سرقت به ویژه سرقت‌های خرد شاهد روند رو به افزایش بودیم، گفت: با تشکیل قرارگاه‌های مبارزه با سرقت شاهدیم که سرقت در خرداد امسال نسبت به اردیبهشت ۵ درصد کاهش داشته و قطعا در ماه‌های پیش رو نیز کاهش می‌یابد.

 

فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به نزدیکی ماه  رمضان، اظهار کرد: پلیس به طور قاطع با افرادی که شئونات این ماه را رعایت نکنند، برخورد خواهد کرد.

 

سردار احمدی‌مقدم درباره حادثه تروریستی ثلاث‌باباجانی در نقطه مرزی استان کرمانشاه که منجر به شهادت سه مامور نیروی انتظامی شد، گفت: در تعقیب اشرار هستیم و اخبار تکمیلی بعد از منجر به نتیجه اعلام می‌شود. 

ارسال به :