دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ -
- 26 Aug 2019
23 ذو الحجة 1440 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
اقای روحانی با مردم سخن بگویید


آقای روحانی کلید تدبیر شما مردم هستند که با آن میتوانید قفلها را باز گشایید و سدها را از پیش روی بردارید. با اکثریت مردمی که برای تغیر بشما رای دادند و آنهایی که در انتخابات شرکت نکردند ولی هر چند با تردید ، خواستار موفقیت شما در تحقق وعده های انتخاباتی هستند سخن بگویید . کاری که جناب خاتمی علیرغم وعده ها اجرا نکرد. تنها این توده های مردم هستند که نقش تعین کننده در پیشبرد اهداف و شعارهای انتخاباتی شما دارند.

عزل وزیر علوم و تهدبد سایر وزرا و حمایت ضمنی رهبر که خود موجد و موجب نابسامانی ها در طول هشت سال حمایت بی دریغ از دولت چپاولگران است، زمینه سازی برای جلوگیری از روند تغیرات میباشد. ولایت فقیه مطلقه دیر زمانی است که فاقد صلاحیت رهبری است و نقش او در کودتای سال هشتاد وهشت به اعتراف سردار منسوب او "جعفری" و نماینده او در سپاه کاملا عیان است. رهبری که امروزه تنها حمایت غارتگران کشور را به دنبال دارد و با اعمال سخیف ترین دیکتاتوریها تلاش دارد مسند خویش را حفاظت نماید.

امروزه نیروهای راست افراطی ، دولت شما را تهدید به سقوط مینمایند و توسط بلندگو های در اختیار که بعضا به دلیل وابستگی به سرویسهای بیگانه، اهداف آنان را پی میگیرند، سعی در ایجاد یاس و ناامیدی در میان کسانی میکنند که با رای خود به شعارها و وعده های شما آری گفتند. با مردم سخن بگویید، قبل از آنکه همانند سال هشتاد و چهار، روحیه ی نا امیدی و بی تفاوتی در میان آنها رسوخ نماید. از حمایت و پشتیبانی توده های مردم برای شکستن سدها سود جویید تا آنان در انتخابات پیش روی مجلسین با حضوری پر رنگ به تحقق وعده ها و شعارهایی که شما برای دفع مفاسد دادید یاری رسانند. کشور ما اینک شرایط دشواری را تجربه مینماید، دست طلب یاری به سوی مردم دراز نمایید تا چهره ای ماندگار برای خود بر جای گذارید.
 

نظرات وارده در یادداشت ها لزوما دیدگاه جرس نیست.


ارسال به :


نظرات
ارسال نظر
مشخصات فردی من را به خاطر داشته باش

*نظرات حاوی کلمات و عبارات رکیک و غیر اخلاقی و همچنین توهین و افترا منتشر نخواهد شد .
**از نوشتن نظر خود به صورت فینگلیش خودداری نمایید.
***از اینجا فینگلیش را به فارسی تبدیل کنید.