جمعه ۰۱ آذر ۱۳۹۸ -
- 22 Nov 2019
23 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
انصار حزب‌الله: نیاز به كسب اجازه از كسی نداریم
جرس: گروه انصار حزب الله، از هسته های مرکزی لباس شخصی های متعرض به مردم، در واکنش به برخی مخالفت ها پیرامون حضور مجدد خیابانی این گروه برای مبارزه با آنچه "بدحجابی" خوانده شده، جوابیه ای تند صادر کرد.

 

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری انصارحزب الله، این تشکل هسته مرکزی لباس شخصی ها مدعی شده: "حزب الله مأمور معذور نیست كه برپا شدن گرد و خاك مغلطه احیاناً او را منفعل و یا از صحنه به در کند/گروههای امر به معروف وناهی از منكر سیار نه ضابط قضائی هستند و نه مامور به بگیر و ببند كه نیاز به كسب اجازه از كسی داشته باشند..."

 

متن بیانیه انصار به شرح زیر است:

هراس در دل و دستپاچه!

۱- جهت اطلاع «طیف مشخص» وجریانهای برانداز:گروههای سیار امربه معروف و نهی از منكر انصار حزب الله از روز یكم تیر ماه كار خود را نه تنها در تهران بلكه در كل كشور آغاز كرده اند كه برای خنثی سازی توطئه منافقان گزارش آن رسانه ای نمی شود- لذا پروپاگاندای رسانه ای فعلی در حالی است كه رسانه های ذینفع هنوز حتی بخش كوچكی از گستردگی كار را هم ندیده اند و انشاالله به زودی متحیر خواهند شد.

كجای قانون؟!

۲- به دور از هرگونه پیچیدگی و فلسفه بافی به سبك مغلطه گران بی‌منطق یاد شده این سوال مطرح است كه كجای قانون امربه معروف و نهی از منكر نیاز به اخذ مجوز داشته است؟! حال با عطف به این سوال معلوم الجواب، سوال دومی به این شرح مطرح است كه كجای قانون آمده كه اگر این فریضه الهی به صورت دستجمعی و سواره انجام شود غیر قانونی است؟

نه ضابط؛ نه مامور

۳- گروههای امر به معروف وناهی از منكر سیار نه ضابط قضائی هستند و نه مامور به بگیر و ببند كه نیاز به كسب اجازه از كسی داشته باشند.آنان جمعی دغدغه مند هستند كه در این وانفسای لجام گسیختگی فساد و فحشا در معابر برای اقامه فریضه واجب الهی قیام كرده اند و هزینه آن را نیز به جان خریده اند كه تاریخ همین چند ساله شاهد محكمی بر مظلومیت و صلابت آمران به معروف و ناهیان از منكر است.

حزب‌الله همیشه در میدان

۴- حزب الله مأمور معذور نیست كه برپا شدن گرد و خاك مغلطه احیاناً او را منفعل و یا از صحنه به در کند. در راستای بند ۷ به اطلاع مغلطه گران خیالباف می رساند كه روز ۲۱ تیر ماه كه خار تجمع حزب الله در اعتراض به عملكرد رسانه ملی به چشم دشمنان فرو رفت، تنها به شعار دادن نگذشت.مطلع باشید كه یكی از كارویژه های انصار از آن روز تا كنون جذب داوطلب برای فعالیت در گروههای سیار امر به معروف و نهی از منكر بود تا به اذن و فضل الهی عمل به این فریضه را وسعت بخشیده و معابر را از لوث وجود مظاهر فسق پیراسته كنیم.

«یاحسین» و «یا زینب»

۶- بدینوسیله مجددا به اطلاع خواهران و برادران می رساند: از آنجا كار سازماندهی افراد ثبت نامی در مرحله اول به پایان رسیده است، ستاد اجرایی انصار حزب الله مجددا به منظور تكمیل و گسترش گروههای سیار امر به معروف و نهی از منكر زبانی كه زیر نظر این موسسه سازماندهی می شوند عضو می پذیرد. براین اساس برادران داوطلب شعار «یاحسین» و خواهران متقاضی شعار «یا زینب» را به شماره ۳۰۰۰۵۶۹۲ پیامك نمایند.

خداوند تعالی مددکار همه باشد
ستاد اجرائی انصار حزب‌الله

ارسال به :