چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ -
- 08 Apr 2020
13 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
وزیر ارشاد: هنوز تصمیمی درباره اکران «عصبانی نیستم» نگرفته ایم
جرس: وزیر فراهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در جمع خبرنگاران گفت:‌ وزارت ارشاد هنوز تصمیمی درباره صدور مجوز اکران فیلم «عصبانی نیستم»‌ نگرفته است.

 

به گزارش تسنیم، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در جمع خبرنگاران با اشاره به مجوز اکران فیلم «عصبانی نیستم»، گفت: با اینکه اصلاحات زیادی بر روی این فیلم انجام شد تا به یک فیلم اجتماعی تبدیل شود، اما هنوز تصمیم قاطعی درباره اکران آن گرفته نشده است.

او با اشاره به نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و حمایت‌های ارشاد از این نمایشگاه گفت:‌ هم در این دوره و هم در دوره‌های گذشته حمایت‌های مادی و معنوی از کتاب‌های دفاع مقدسی انجام شده است،‌ هم‌چنین از این آثار عناوینی خریداری شده است تا برای مدارس و مراکز آموزشی ارسال شود.

جنتی با بیان این مطلب که حمایت از آثار دفاع مقدسی جزو اولویت‌های وزارت ارشاد است،‌ گفت: این حمایت‌ها یا به شیوه خرید کتاب است یا حمایت در مرحله چاپ است.

وزیر ارشاد «دا»‌خاطرات سیده‌زهرا حسینی از دفاع مقدس را آخرین کتاب دفاع مقدسی که خوانده است،‌ عنوان کرد و گفت:‌ این کتاب بهترین رمانی است که منتشر شده و جزو آثار ارزشمند دفاع مقدس به شمار می‌رود.

ارسال به :