یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ -
- 17 Nov 2019
18 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
ابوالحسن نواب: احمد‌ی‌نژاد شأنیت قرارگرفتن در جایگاه ریاست جمهوری را نداشت
جرس: رییس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: متاسفانه دولت نهم و دهم روی اصول مستقر نبود برای همین هر نوع فسادی در آن رخ داد.

 

 

حجت الاسلام ابوالحسن نواب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به رانت هفت هزار میلیاردی در دولت دهم که اخیرا توسط نمایندگان مجلس فاش شد، گفت: متاسفانه در دولت‌های نهم و دهم هیچ چیزی سر جای خود نبود در چنین شرایطی فساد رایج می‌شود در این دوران کسی در جایگاه ریاست جمهوری قرار گرفت که‌ شأن این سمت را نداشت.

 

وی افزود: متاسفانه دولت نهم و دهم روی اصول مستقر نبود برای همین هر نوع فسادی در آن رخ داد.

 

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با تاکید بر ضرورت برخورد قوه قضاییه با تخلفات دولت گذشته، گفت: آیت الله آملی لاریجانی اهل چشم پوشی و تعارف با کسی نیست و قطعا به این تخلف نیز قاطعانه رسیدگی می‌شود.

 

وی گفت: سکوت نمایندگان طرفدار دولت گذشته در قبال این تخلفات امری طبیعی است اما قطعا این مفاسد اگر چه موجب سالم سازی دولت یازدهم می‌شود اما هیچ تاثیر منفی و خللی در آن ایجاد نخواهد کرد.

 

نواب در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به ضیافت شام احمدی‌نژاد با اعضای جبهه پایداری گفت: احمدی‌نژاد و جریان پایداری از یکدیگر جدا نشده‌اند حتی اگر در ظاهر هم چنین وانمود کنند اما پیوند عمیقی با یکدیگر دارند.

 

وی تاکید کرد: قطعا عدد نمایندگان تندرو در مجلس آینده کاهش پیدا می‌كند اما به هر حال ممكن است عده‌ای از آن‌ها هر چند قلیل با شیوه‌های خودشان به مجلس راه پیدا می‌کنند.
 

ارسال به :