سه‌شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ -
- 28 Jan 2020
02 جمادى الثانية 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
آیت‌الله صانعی: امیدوارم زمینه رفع این حصر ناعادلانه و غیر شرعی فراهم گردد
جرس: آیت الله یوسف صانعی، در نامه ای خطاب به علی مطهری از وی به خاطر نامه اش به رئیس جمهور در دفاع از کروبی، موسوی و رهنورد تشکر کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله صانعی، آیت الله صانعی در این نامه با خطاب کردن کروبی، موسوی و رهنورد به عنوان مظلومین پاک و بی دفاع و بهترین یاران صدیق حضرت امام (سلام الله علیه) دفاع از آنها را یکی از کم نظیرترین باقیات صالحات عمر فرزند شهید مطهری خواند و ابراز امیدواری کرد که  زمینه رفع این حصر ناعادلانه و غیر شرعی فراهم گردد.

 

متن کامل این نامه بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

 

«فَاسْتَقِمْ کَمَا أُمِرْتَ وَمَن تَابَ مَعَکَ وَلاَ تَطْغَوْا إِنَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِیرٌ»

خدمت فاضل متعهّد و عالم وارسته آیت الله زاده شهید مطهری (قدس الله نفسه الزکیّه)؛

جناب آقای دکتر علی مطهری دامت توفیقاته

بعد التحیّة والسلام؛

برخود لازم دانستم که به حکم من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از مواضع متقن و مستدل حضرتعالی در طول دوران نمایندگیتان در مجلس شورای اسلامی مخصوصاً نامه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۳به رئیس محترم جمهوری اسلامی جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر روحانی دام عزّه و توفیقه تشکر نمایم.

بدون تردید نگارش این نامه آنهم در دفاع از مظلومین پاک و بی دفاع و بهترین یاران صدیق حضرت امام (سلام الله علیه)، حضرت حجت الاسلام والمسلمین کروبی و جناب مهندس میرحسین موسوی و همسر مکرمه ایشان که تمام عمر خود را در راه اسلام و مبارزه و نهضت حضرت امام (س) هزینه کردند، یکی از کم نظیرترین اگر نگویم بی نظیرترین باقیات صالحات عمر شما محسوب می گردد.

اینجانب نیز امید وافر دارم با تدابیر متخذه توسط مسئولین ذیربط زمینه رفع این حصر ناعادلانه و غیر شرعی فراهم گردد.

قم المقدسةــ یوسف صانعی
۱۹/۷/۱۳۹۳

 

ارسال به :