چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ -
- 16 Oct 2019
15 صفر 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
آقای علم الهدی! روز توبه شماست
 شما و شرکای‌تان، ملت را بزغاله خطاب و چهارسال دیگر نیز احمدی‌نژاد را برکشور تحمیل و برای حفظ او این‌ همه کینه و نفاق و تظاهر و ریا و… را به جامعه پمپاژ کردید!


علم‌الهدی امام جمعه مشهد: احمدی‌نژاد عوضی رفت، مرد و تمام شد!
آقای سید احمد علم‌الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد درحاشیه پنجمین همایش هم‌گرایی اصول‌گرایان، افاضات فرموده‌اند که: «احمدی‌نژاد یک نفری بود که عوضی رفت، مرد و تمام شد. احمدی‌نژاد جریان نیست. او مقابل ولایت ایستاد و سقوط کرد.»!

 امروزه بعد از خرابی بصره و افتادن تشت رسوایی دولت مدعی پاک‌دستی و احیاگرشعارهای آرمانی انقلاب اسلامی و از پرده برون افتادن راز و فسادهای نجومی دولت احمدی‌نژاد، حامیان سرسخت دیروز او می‌کوشند که با فرار به جلو و فریاد «آی دزد، آی دزد»، خطاهای بزرگ خود درتحمیل احمدی‌نژاد برملت را ماله‌کشی کنند و با طرح مسایل انحرافی مانع حساب‌کشی ملت از خود شوند!
یکی از این حضرات که درحمایت از احمدی‌نژاد سنگ تمام گذاشت و متنعم به حمایت‌های دولت پاک‌دست وی شد، آقای سید احمد علم‌الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد بود که جا دارد نکات ذیل به ایشان گوشزد شود:

 یک. جناب علم‌الهدی؛ صحت خواب! ملت ایران و اصلاح‌طلبان پنج سال پیش، همین را می‌گفتند، اما شما و شرکای‌تان، آنان را بزغاله خطاب و چهارسال دیگر نیز احمدی‌نژاد را برکشور تحمیل و برای حفظ او این‌ همه کینه و نفاق و تظاهر و ریا و… را به جامعه پمپاژ کردید!
و به تعبیر استاد سخن سعدی؛ «سنگ‌ها را بستید و … رها کردید» تا احمدی‌نژاد با اختیارات تام و درغیبت منتقدان و مصلحان جامعه، ته‌مانده سرمایه‌ها و منافع ملی را بر باد دهد و کشور را به ورطه سقوط بکشاند و فساد را درجامعه و ساختار حکومت نهادینه کند و به تعبیر دکتر روحانی، قبح فساد و رشوه و … را بریزد!

 دو. آقای علم‌الهدی؛ باورکنید بعد از این‌همه جفایی که درحق ملت ایران و کشور روا داشته‌اید، اکنون زمان توبه و استغفارشما و شرکای‌تان به درگاه خداوند و عذرخواهی‌تان از ملت ایران است. به تعبیر قرآن کریم: «آیا مؤمنان را وقت آن نرسیده که دل‌های‌شان در برابر یاد خدا و آن سخن حق که نازل شده است، نرم [و فروتن‏] گردد؟ همانند آن مردمی نباشند که پیش از این کتاب‌شان دادیم و[عمر و] انتظار برآنان به درازا کشید، و دل‌های‌شان سخت گردید و بسیارى از آن‌ها فاسق بودند؛
أَلَمْ یَأْنِ لِلَّذِینَ آمَنُوا أَن تَخْشَعَ قُلُوبُهُمْ لِذِکْرِ اللَّهِ وَمَا نَزَلَ مِنَ الْحَقِّ وَلَا یَکُونُوا کَالَّذِینَ أُوتُوا الْکِتَابَ مِن قَبْلُ فَطَالَ عَلَیْهِمُ الْأَمَدُ فَقَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَکَثِیرٌ مِّنْهُمْ فَاسِقُونَ.»(سوره الحدید، آیه ۱۶)

 سه. آقای علم‌الهدی؛ آیا فراموش کرده‌اید که شما و شرکای‌تان امثال آقای مصباح یزدی و جنتی و صدیقی و احمد خاتمی و … خطبه‌ها درفضیلت احمدی‌نژاد خواندید و خطابه‌ها در مدح او ایراد کردید و او را معجزه هزاره سوم و منتخب امام زمان(عج) و ملهم از جانب خدا نامیدید و اطاعت از او را اطاعت از خدا دانستید و …؟!
آیا فراموش کرده‌اید که این حمایت‌ها و اظهارات شما درباره احمدی‌نژاد موجب شد که وی مدعی «رؤیت هاله نور» شود و درفیلم«به سوی ظهور» او را همان«شعیب بن صالح موعود» عنوان کنند و امثال محمدرضا رحیمی، معاون محکوم به فساد و اختلاس وی و …، از زبان دیگران، احمدی‌نژاد را العیاذ بالله «امیرالمؤمنین» بخوانند و بگویند که اگر قرار بود بعد ازخاتم انبیا محمد مصطفی(ص) پیامبری بیاید، آن پیامبر حتما احمدی‌نژاد بود؟!
آیا فراموش کرده‌اید که این حمایت‌ها و اظهارات شما موجب شد که احمدی‌نژاد و کارگزاران دولتش، کشور و بیت‌المال را ملک طلق خویش پندارند و زمینه بزرگ‌ترین فسادهای تاریخ ایران و در نوع خود شاید جهان را فراهم آورند؟!

 چهار. آقای علم‌الهدی؛ سیدالشهدا امام حسین(ع) در روز عاشورا خطاب به سپاهیان یزید فرمود: «الْمَوْتُ خَیْرٌ مِنْ رُکُوبِ الْعَارِ/ وَالْعَارُ أَوْلَی‌ مِنْ دُخُولِ النَّارِ»
«مرگ‌ بهتر است‌ از مرتکب‌ عار و ننگ‌ شدن‌/ و عار بهتر است‌ از دخول‌ در آتش‌!‍»
یعنی‌ آن‌چه‌ مرا به‌ آن‌ امر می‌کنید که‌ تسلیم‌ شدن‌ به‌ حکم‌ یزید و عبیدالله‌ بن‌ زیاد باشد، برای‌ من‌ عار است‌ و مرگ‌ برای‌ من‌ بهتر از مرتکب‌ عار شدن‌ است‌. و این‌که‌ شما دست‌ از جنگ‌ بر نمی‌دارید و آن‌ را عار می‌پندارید، غلط‌ است‌؛ زیرا این‌ مرتکب‌ عار شدن‌ بهتر از دخول‌ در آتش‌ جهنّم‌ است‌.»

 پنج. آقای علم‌الهدی؛ شما که خود را سید و فرزند نسبی امام حسین(ع) می‌دانید سعی کنید که درمقام عمل هم عامل به رهنمودهای آن حضرت باشید و حال که رسما اعتراف کرده‌اید که:«احمدی‌نژاد عوضی رفت، مرد و تمام شد.»، درخطبه‌های نمازجمعه آتی رسما به درگاه خدا اعلام توبه و از ملت بزرگوار و مظلوم ایران عذرخواهی کنید تا شاید اندکی از گناه شما درحمایت بی‌قید و شرط از احمدی‌نژاد به تعبیر شما عوضی بخشوده شود. البته ملت ایران واقعا ملتی بزرگوار و رئوف است و اگر شما صادقانه، اعتراف به اشتباه و از آنان عذرخواهی کنید شما را می‌بخشند!
 

نظرات وارده در یادداشت ها لزوما دیدگاه جرس نیست.


ارسال به :


نظرات
ارسال نظر
مشخصات فردی من را به خاطر داشته باش

*نظرات حاوی کلمات و عبارات رکیک و غیر اخلاقی و همچنین توهین و افترا منتشر نخواهد شد .
**از نوشتن نظر خود به صورت فینگلیش خودداری نمایید.
***از اینجا فینگلیش را به فارسی تبدیل کنید.