دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ -
- 24 Feb 2020
29 جمادى الثانية 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
تاج‌زاده: هرگز دادگاه موسوی و کروبی را تشکیل نمی‌دهند
 جرس: مصطفی تاج‌زاده با اشاره به حمله گروهی از نمایندگان به علی مطهری تاکید کرد: این ها هرگز دادگاه موسوی و کروبی را تشکیل نمی دهند چرا که وقتی تحمل شنیدن صحبت های مطهری را ندارند قطعا شنیدن سخنان موسوی و کروبی برایشان غیرممکن است.

فخرالسادات محتشمی پور در خصوص ملاقات اخیر خود با سیدمصطفی تاج زاده در صفحه فیس‌بوک خود نوشته است:

 

غم گیتی که از پایم درآرد
به جز ساغر که باشد دستگیرم
برآی ای آفتاب صبح امید
که در دست شب هجران اسیرم
به فریادم رس ای پیرخرابات
به یک جرعه جوانم کن که پیرم
بسوز این خرقه تقوی تو حافظ
که گر آتش شوم در وی نگیرم
پرده ها پایین است و من در راهروی آخر در انتظار یاردربند روزه دار قدم می زنم ناگهان صدای ضربه هایی که به شیشه می خورد مرا متوجه حضور او می کند و ...
احوال پرسی بچه ها و پدر و مادرهای بیمارمان و خانواده و دوستان مطلع دیدار است و البته ابیات گزینش شده از حافظ که زبان حال است، فضای سرد ملاقات کابینی را به واقع گرم می کند.
همسرجان قصه حمله به مطهری و نطق ناتمامش را از زبان الکن 20:30 شنیده و در این رابطه نکاتی را بیان می دارد:

برخورد با دکتر مطهری چند نکته را روشن کرد: 1- این ها هرگز دادگاه موسوی و کروبی را تشکیل نمی دهند چرا که وقتی تحمل شنیدن صحبت های مطهری را ندارند قطعا شنیدن سخنان موسوی و کروبی برایشان غیرممکن است.
2- صدا و سیما با برخورد یک جانبه اش در مواجهه با این مسئله نشان داد که در مدیریت جدید هیچ تفاوتی با قبل نکرده و همان مسیر را البته با کمی بزک در پیش دارد.
3- این ها منظورشان از مجلس یک دست اصولگرا، مجلس پادگانی است که هیچ کس جرأت حرف مخالف زدن نداشته باشد.
4- برخورد غیرقانونی و غیراخلاقی و جلوگیری از نطق علی مطهری در شرایط فعلی موجب نارضایتی و انزجار قشرهای وسیعی از مردم می شود اما کسی را نمی ترساند و وادار به سکوت نمی کند و این بیشترین ضرر را برای تکفیری های جبهه پایداری و حامیانش دارد.
5- مردم باید بدانند که بهترین پاسخ را به این روش های فاشیستی در انتخابات سال آینده باید بدهند و باید خانه ملت از وجود این خوارج مسلکان پاک شود.
می گوید ادعای عدم بی طرفی صدا و سیما که توسط آقای مطهری مطرح شده با ذکر حذفیاتی که در مستند دهم از حوادث انتخابات 88 توسط رسانه میلی صورت گرفت، کاملا روشن می شود:
این مستند یک تحریف مسلم تاریخی با روش های استالینی است که هرچه به نفع خودشان است بیاورند و هرچه به ضررشان است حذف کنند تا نتیجه ای که می خواهند بگیرند، منطقی جلوه کند. در این گزارش به موارد زیر مطلقا اشاره نشد:
1- صدور حکم بازداشت فعالان انتخاباتی ستاد موسوی و کروبی سه روز قبل از انتخابات (19/3/1388) با هماهنگی سپاه و مرتضوی (دادستان وقت تهران)
2- حمله به ستاد قیطریه در عصر جمعه در حین برگزاری انتخابات به دستور مرتضوی
3- قطع اس ام  اس و فیلترینگ سایت های خبری طرفدار مهندس موسوی و کروبی در عصر جمعه توسط سپاه
4- انتشار خبر دروغ بازداشت من و امین زاده در خبرگزاری ایرنا و بازداشت من و رمضان زاده در روزنامه ایران در عصر روز انتخابات و فردای آن به دستور سپاه
5- دستگیری فعالان انتخاباتی فردای انتخابات قبل از بروز هرگونه حادثه ای
6- حمله به کوی دانشگاه روز 24 خرداد ماه توسط لباس شخصی های سازمان یافته و شناخته شده
7- حمله به مجتمع سبحان توسط همان نیروها
8- بازداشت و اعزام دانشجویان به کهریزک توسط مرتضوی
9- برخوردهای غیرقانونی و شکنجه های جسمی و روحی و تشکیل دادگاه های نمایشی که هنگام صدور و قرائت کیفرخواست علنی برگزار شد اما زمانی که نوبت به پاسخ و دفاع متهمان رسید دادگاه را غیرعلنی اعلام کردند.
10- اعترافات سردار مشفق در زمینه اقدامات ستاد مهندسی انتخابات
11- اعترافات سردار جعفری برای جلوگیری از پیروزی مهندس موسوی
12- رفتارهای غیرقانونی اعضای شورای نگهبان به نفع احمدی نژاد (به ضرر نامزدهای دیگر)
و موارد بسیار دیگری که عدم بیان آن نشان گر آن است که حق با مطهری است و صدا و سیما طی این سال ها یک طرفه عمل کرده است.
همسرجان در ارتباط با اقدام توهین آمیز نشریه شارلی ابدو به پیامبر اسلام و اقدام تروریستی متعاقب آن دیدگاهش را به این شرح بیان می کند:
اصلاح طلبان باید قاطعانه هر گونه اقدام تروریستی را محکوم کنند و نیز توهین به پیامبر اکرم (ص) را هم محکوم کنند اما به این محکوم کردن اکتفا نکنند بلکه مسئله را کاملا باز کنند تا معلوم شود که جنگ طلب های دو طرف در جهان اسلام و جهان غرب چگونه و با چه روش هایی دارند افکار عمومی را در جوامع خودشان نه فقط علیه جنگ سالارها و تروریست ها بلکه علیه کل جناح مقابل بسیج می کنند. حالا که معلوم شده این اقدامات تروریستی با طراحی هر کس که بوده بیشترین سود را به جناح جنگ افروز در غرب و اسرائیل رسانده دیگر باید بفهمند که جریان های افراطی و تند، ظاهرشان انقلابی است اما در باطن به سود ضد انقلاب عمل می کنند هم چنان که در مقابل اقدامات آن مجله کذایی که به نام دفاع از آزادی به مقدسات مسلمانان توهین می کند بیشترین لطمه را به آزادی در جهان اسلام می زند چون خوراک خوبی برای انسدادطلبان فراهم میکند.
کتاب «فرهنگ رنسانس در ایتالیا» نوشته یاکوب بورکهارت ترجمه محمد حسن لطفی از انتشارات طرح نو کتابی است که به تازگی همسرجان مطالعه کرده و خواندن آن را برای کسانی که می خواهند بدانند چرا رنسانس غرب در ایتالیا یعنی مهد کلیسا و دربار پاپ شروع شد، توصیه می کند. و می گوید در این کتاب ریشه فساد و اختناق و تنگ نظری های پاپ و کلیسا و آثار تخریبی آن در ایتالیا و غرب به خوبی مورد بررسی قرار گرفته است و ترجمه خوب و روانی هم دارد.
وقتی پایان وقت ملاقاتمان را اعلام می کنند می پرسم اصل حالت چطور است در بند تنهایی ات روزه دار 50 ماهه می خندد و می گوید خوبم از سرماخوردگی هم اثری نمانده خانم من ورزشکارم! و بلافاصله یاد من می اندازد که 6 بهمن نزدیک است و زندگی مشترک ما به زودی 34 ساله می شود و می گوید باید جشن بگیریم. می گویم تو در بند تنهایی و من هم در خانه خالی از وجود عزیزت؟!
گفتنی های زیادی مانده اما حرف های ما هنوز ناتمام... تا نگاه می کنی وقت رفتن است به قول عزیز سفر کرده جناب قیصر امین پور 

ارسال به :