سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ -
- 19 Nov 2019
21 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
مدیر اداره کتاب تغییر کرد
جرس: با حکم سیدعباس صالحی - معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همایون امیرزاده سرپرست دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی (اداره کتاب) و جایگزین علی شجاعی صائین شد.  

 

به گزارش ایسنا، در متن حکم صالحی برای انتصاب سرپرست دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی که صدور مجوز نشر کتاب از مهم‌ترین فعالیت‌های این دفتر است، آمده است: «نظر به سوابق فرهنگی و تجارب ارزشمند اجرایی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی منصوب می‌شوید. امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در انجام وظیفه محوله موفق و موید باشید.»

 

بنا بر گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیش‌تر علی شجاعی صائین به مدت یک سال و 10 روز در دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی به عنوان مدیرکل فعالیت داشته است.

 

این گزارش می‌افزاید، از سوابق فرهنگی همایون امیرزاده می‌توان به مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت امور فرهنگی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان، معاون اداره کل استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس هیات صدور پروانه نشر کشور، رییس هیات تجدید نظر تخلفات ناشران و نایب رییس شورای تعاملات استانی معاونت امور فرهنگی اشاره کرد.

 

ارسال به :