پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ -
- 09 Apr 2020
14 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
روابط عمومی سپاه اظهارات فرمانده سابق استان تهران درباره قطع نخاع شدن بیش از۸۳۰ نفر را اصلاح کرد
جرس: مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهارات منتشر شده به نقل از فرمانده سابق سپاه استان تهران درباره «قطع نخاع» شدن بیش از ۸۳۰ نفر در جریان اعتراضات به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ را «نادرست» دانست و مدعی شد: این آمار کل مجروحان و مصدومان در جریان فتنه است.  

 

به گزارش ایرنا، رمضان شریف روز یک‌شنبه، ۱۹ بهمن، گفت که این آمار شامل «تمامی مصدومان و مجروحان هشت‌ماهه» اعتراضات به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ «از سرپایی تا جراحت‌های عمیق» است.

 

خبرگزاری فارس روز گذشته به نقل از حسین همدانی، فرمانده سابق سپاه استان تهران، خبر داده بود که بیش از ۸۳۰ نفر در جریان اعتراضات به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ «قطع نخاع» شده‌اند.

 

روز یک‌شنبه اما، مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سخنان خود به گفته او «ذوق‌زدگی رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب» و واکنش آنان در قبال انتشار این آمار را «مضحک» خواند.

 

شریف در عین حال اضافه کرد: «همواره انتظار ما از مسئولینی که در قبال این گونه موارد به اظهار نظر و نقل خاطره می‌پردازند این بوده‌است که به طور شفاف، دقیق و مستند سخن بگویند.»

 

وی تصریح کرد: «در عین حال از رسانه‌ها نیز انتظار داشته‌ایم که در نقل سخنانی که می‌تواند دستاویز دشمن و رسانه‌های بیگانه برای هجمه رسانه‌ای و عملیات روانی علیه ملت ایران قرار گیرد دقت لازم را در نظر گیرند.» 

 

ارسال به :