دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ -
- 20 Jan 2020
23 جمادى الأولى 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
شورای مشورتی اصلاح‌طلبان راهبردهای نهایی انتخابات را تعیین می‌کند
جرس: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت:امروز تمامی گروه‌های اصلاح‌طلب در سراسر کشور با شورای مشورتی هماهنگ هستند؛ چرا که برای اصلاح‌طلبان این شورا مرجع نهایی است که راهبردهای انتخابی را تعیین می‌کند.

 

عبدالله ناصری در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به اینکه حلقه اول اطرافیان احمدی‌نژاد هنوز فعالیت‌های خود را تعطیل نکردند، گفت: من معتقدم که این گروه نه تنها برای انتخابات مجلس بلکه برای اتخابات ریاست جمهوری و شوراها نیز فعال می‌شوند.

 

وی افزود: احمدی‌نژاد در دوره 8 ساله خود با قدرت و امکاناتی که داشت اقدام به کادرسازی نیرو در سراسر کشور کرد و برای این کار منابع مالی قابل توجهی مورد استفاده قرار گرفت.

 

این فعال سیاسی اصلاح‌‌طلب با تاکید بر اینکه تاکنون برای فعالیت‌های احمدی‌نژاد چراغ قرمزی به او نشان داده نشده است، گفت: اگرچه اصلاح‌طلبان فاقد منابع مالی هستند اما اگر من هم مثل احمدی‌نژاد این امکانات و پشتوانه مالی را داشتم قطعا فعالیت‌های سیاسی خود را ادامه می‌دادم.

 

ناصری در خصوص فعالیت‌های اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس عنوان کرد: تمامی اصلاح‌طلبان پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 متقاضی ادامه حیات شورای مشورتی بودند. این شورا هم به کار خود توسعه داده و امروز تمامی گروه‌های اصلاح‌طلب در سراسر کشور با شورای مشورتی هماهنگ هستند؛ چرا که برای اصلاح‌طلبان این شورا مرجع نهایی است که راهبردهای انتخابی را تعیین می‌کند.

 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در ادامه در خصوص ممنوعیت درج اخبار و تصاویر رئیس دولت اصلاحات در رسانه‌ها به عنوان اصلی‌ترین مرجع هماهنگی اصلاح‌طلبان در انتخابات گفت: باور ما این است که نه دولت و نه شورای عالی امنیت ملی با این تصمیم موافق نیستند امیدواریم از سوی شورای عالی امنیت ملی هر چه زودتر این مشكل حل شود.

ارسال به :