پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ -
- 09 Apr 2020
15 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
پیام تسلیت پیام شورای هماهنگی راه سبز امید به مادر ستار بهشتی
جرس: در پی درگذشت پدر شهید ستار بهشتی، شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی به مادر ستار بهشتی، درگذشت همسرش را به وی تسلیت گفت.

 

به گزارش جرس، شورای هماهنگی راه سبزامید در پیام تسلیت خود آورده است: با تکیه بر پیام وحی و تجربه‌ی تاریخ بشری، ایمان داریم که خون ستار، درد پدر بیمار و داغ‌دیده‌ی وی و نیز رنجی که شما و خانواده‌ی محترم‌تان متحمل شده‌اید، بی‌فرجام نخواهد بود؛ و روزی دیگر، برای ایران و ایرانیان، آزادی و امنیتی در خور، به ارمغان خواهد آورد.

 

متن کامل این پیام بدین شرح است:

 

به‌نام خدا

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ (سوره فصلت ـ آیه ۳۰)

 

سرکار خانم آزاده و صبور و استوار، گوهر عشقی

درود بر شما، و رحمت و برکت خدا برای‌تان

تسلیت صمیمانه و مراتب همدردی و همدلی ما را برای درگذشت همسر صبور و رنجدید‌ه‌تان، مرحوم سردار بهشتی، پدر صبور شهید ستار بهشتی را پذیرا باشید. ایمان داریم که جان آن زنده‌یاد اینک در کنار روح فرزند آزاده و استوارتان در ملکوت اعلی، در آرامش است. غفران و رحمت الهی برای ایشان و شما و خانواده صبور‌تان، مستدام و افزون باد.

شک نکنید که استقامت و پایداری شما در برابر مصائب، به یکی از نقاط برجسته تاریخ سیاسی ـ اجتماعی ایران معاصر مبدل گشته، و پرچم حق‌خواهی و تظلمی که شما ـ از پی شهادت جوان رعنای جنبش سبز، زنده‌یاد ستار بهشتی ـ برافراشتید، اینک از مفاخر جنبش آزادی‌خواهی و جنبش زنان ایران به شمار می‌آید.

درد و رنجی که در تمام این ایام سخت پس از قربانی ساختن فرزند رشیدتان (از آبان ۱۳۹۱ تاکنون) متوجه پدر آن شهید سرافراز و شخص شما و خانواده محترم شده، البته قابل برآورد نیست. شهروندان آزاده و آگاه ایران، و همراهان جنبش سبز اما در این رنج و صبوری، با شما همدل و همگام بوده و خواهند بود.

از خداوند متعال برای شما و دیگر اعضای خانواده محترم، صبوری و استقامت بیش از پیش، و برای ستار شهید و زنده‌یاد سردار بهشتی، آرامش و غفران فزونتر خواستاریم.

با تکیه بر پیام وحی و تجربه‌ی تاریخ بشری، ایمان داریم که خون ستار، درد پدر بیمار و داغ‌دیده‌ی وی و نیز رنجی که شما و خانواده‌ی محترم‌تان متحمل شده‌اید، بی‌فرجام نخواهد بود؛ و روزی دیگر، برای ایران و ایرانیان، آزادی و امنیتی در خور، به ارمغان خواهد آورد.

با تسلیت دوباره و صمیمانه

شورای هماهنگی راه سبز امید

هفتم اسفندماه ۱۳۹۳
 

ارسال به :