پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ -
- 09 Apr 2020
14 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
پیام تاجزاده به هاشمی: نگذارید فرد مورد نظر آقای جنتی و مصباح ریاست خبرگان را به دست گیرد
 جرس: مصطفی تاجزاده خطاب به هاشمی رفسنجانی گفته است: نگذارید تا فرد مورد نظر آقای جنتی و مصباح ریاست خبرگان را به دست گیرد. نگران به گروگان گرفته شدن پرونده مهدی هم نباشید. حداکثر مدتی به زندان می آید و آب دیده می شود و برمی گردد. شرایط کشور بسیار حساس است و خبرگان انتخابی جز ریاست شما ندارند.

 

فخرالسادات محتشمی پور، در صفحه فیس بوک خود با شرح ملاقات کابینی خود با همسرش، مصطفی تاجزاده نوشته است: 

 

سلام

همسرجان در ملاقات امروز حالش خوب بود سلام زیاد هم رساند برای عزیزانش، خانواده و دوستانش و همه آن ها که از دور و نزدیک سلام رسان هستند هر هفته بی کم و کاست!

و برایم چنین خواند:

کشته غمزه خود را به زیارت می آی
زان که بیچاره همان دل نگران است که بود
رنگ خون دل ما را که نهان می کردی
هم چنان در لب لعل تو عیان است که بود
زلف هندوی تو گفتم که دگر ره نزد
سال ها رفت و بدان سیرت و سان است که بود

برای آقای هاشمی رفسنجانی پیام دارد: نگذارید تا فرد مورد نظر آقای جنتی و مصباح ریاست خبرگان را به دست گیرد. نگران به گروگان گرفته شدن پرونده مهدی هم نباشید. حداکثر مدتی به زندان می آید و آب دیده می شود و برمی گردد. شرایط کشور بسیار حساس است و خبرگان انتخابی جز ریاست شما ندارند.

می گوید: به آقای روحانی هشدار می دهم از صدا و سیما غافل نشود. چون همه تلاششان بر آن است که ثابت کنند از زمانی که دولت تدبیر و امید بر سر کار آمده گرانی بی داد می کند. واردات کمر تولید داخلی را شکسته. واحدهای تولیدی یکی پس از دیگری تعطیل می شوند و دولت به فکر مشکلات و معیشت مردم نیست یا توان برطرف کردن مشکلات را ندارد.

مقاله بحران مقاله نویسی و نظام ارزیابی دانشگاه ها مانعی جدی برای توسعه علمی نوشته دکتر مهدی گلشنی و دکتر محمد مهدی شیخ جباری منتشر شده در اطلاعات 11 اسفند را معرفی می کند و کتاب طلبه زیستن، پژوهشی مقدماتی در سنخ شناسی جامعه شناختی زیست طلبگی نوشته مهدی سلیمانیه با مقدمه سارا شریعتی نشر نگاه معاصر را نیز کتابی ارزشمند و قابل مطالعه معرفی می کند. می گوید مقالات چه باید کرد از مرحوم طباطبایی هم که چندی است در اطلاعات چاپ می شود هرکه فرصت دارد بخواند چون حاوی نکات ارزشمندی است.

یک هشدار جدی دیگر هم دارد از بی قانونی های که می خواهند رویه شود:

این ها دارند مارا برمی گردانند به ماقبل قاجار. ممنوع التصویر کردن آقای خاتمی در مطبوعات هرچند به نفع او و جریان اصلاح طلبی است که او را به جای روزنامه به قلب مردم می برد اما این که قوه قضائیه بدون حکم دادگاه و هرگونه مستند قضائی چنین فرمانی دهد نه تنها امری غیرقانونی بلکه اقدامی عهد قجری است یا حتی پیش از آن. 

 

ارسال به :