چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ -
- 13 Nov 2019
15 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
اسلام داعشی در شیراز
مسولان اجرایی، دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی باید پاسخگوی اینگونه رخدادهای ننگین و پیامدهای سوء اخلاقی و اجتماعی آن باشند.   


"شیراز جنت طراز" از دیرباز مهد دانش، فرهنگ و تمدن تاریخی ایران و شعر و ادب فارسی بوده است. شیراز شهر چهره های جهانی و پر افتخاری چون حافظ و سعدی و قطب الدین شیرازی و در این زمان نماد هایی از مهر و عطوفت و معنویت "اسلام رحمانی"چون شهید دستغیب است.

من به عنوان کسی که حدود چهارده سال از دوران دانشجویی، تدریس و ریاست دانشگاه را در شیراز زندگی کرده و نیز افتخار نمایندگی شیرازیان شریف در اولین دوره مجلس را داشته است، از نزدیک با روحیات و مشرب فکری و اخلاقی این مردم مهربان و بافرهنگ انس و الفت داشته ام. شیرازی ها به طبع نرم ، اخلاق خوش و مهمان نوازی شهره شهرند و بطور حتم روح و روانشان از هرگونه خشونت و ددمنشی و سیطره بینش، تفکر و رفتار "اسلام داعشی" متنفر و بیزار است.

یورش پی در پی و داعش وار چماقداران و دلواپسان موتور سوار به آقای علی مطهری نماینده شجاع مردم و فرزند اصیل استاد شهید و مغز متفکر نظام در صحن مجلس و شهر شیراز، اکنون اتهامی است که خواه ناخواه متوجه نمایندگان(بویژه نماینده ای که از قبل چنین تهدیدی کرده بود!)، مسولان اجرایی، دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی است و باید پاسخگوی چگونگی اینگونه رخدادهای ننگین و پیامدهای سوء اخلاقی و اجتماعی آن باشند. 

منبع: فیس بووک نویسنده 
 

نظرات وارده در یادداشت ها لزوما دیدگاه جرس نیست.


ارسال به :