سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ -
- 10 Dec 2019
12 ربيع الثاني 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
خانواده‌ زندانیان سیاسی خطاب به کروبی: همراهی‌های شما از یاد ما نخواهد رفت
 جرس: جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی با انتشار پیامی، درگذشت برادر شیخ مهدی کروبی را به وی تسلیت گفتند و از همراهی های وی با خانواده های زندانیان سیاسی پس از ۸۸ قدردانی کردند.  

 

به گزارش کلمه، در بخشی از این پیام می خوانیم: ما خانواده های زندانیان سیاسی که بیش از همه با دردهای شما قرابت داریم و جنس آن را خوب می شناسیم، اینک در این مصیبت تازه شریک غم شماییم و دست دعایمان به سوی قادر متعال بلند است برای مددخواهی از او که صبری بیشتر نصیب شما و خانواده گرانقدرتان نماید.

 

متن ان پیام بدین شرح است:

 

هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

برادر ارجمند و یاور همیشه همراه
حضرت حجة الاسلام و المسلمین شیخ حسن کروبی

شنیدن خبر ناگوار درگذشت تنها برادر در شرایط ستم بار حصر بی شک برایتان سخت دل آزار بوده است. همان طور که طی این سالیان ستم بار، شنیدن خبر درگذشت سه خواهر ارجمندتان که دوتن از آنان مادران شهدای جنگ تحمیلی بودند، شما را که سال ها به تسلای دل های داغدار خانواده های شهدا عادت داشتید، ملول کرد و رنجی بس عظیم بر روح بسیار لطیفتان مستولی نمود.

ما خانواده های زندانیان سیاسی که بیش از همه با دردهای شما قرابت داریم و جنس آن را خوب می شناسیم، اینک در این مصیبت تازه شریک غم شماییم و دست دعایمان به سوی قادر متعال بلند است برای مددخواهی از او که صبری بیشتر نصیب شما و خانواده گرانقدرتان نماید.

روزها و سال ها سپری شد اما یاد همراهی ها و مساعدت های جنابعالی و استمالت خانواده های زندانیان سیاسی پس از ۸۸ و دست نوازشتان بر سر کودکان محزون و متحیر از ستم های بیش از اندازه ی مدعیان اقامه عدالت علوی در دیار کهن رادمردان و جوانمردان هرگز از یاد ما نخواهد رفت.

همه همراهی هایتان را قدر می نهیم و برای همه محنتی که از قدرناشناسی های دوران و مصائب وارده کشیده و می کشید از درگاه دادار والامقدار برایتان اجرجزیل تمنا داریم.

جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی
 

ارسال به :